1 / 30

Appartement 2 slaapkamer - Castillo de Sohail, Fuengirola

Centro, Fuengirola · Malaga

2 Slaapkamers2 Badkamers445 m²

Beschrijving

Ontdek in het hart van Fuengirola een echt juweeltje, vol leven, charme en mogelijkheden. Jade Tower is een exclusief complex van 116 appartementen op een onovertroffen locatie, op een steenworp afstand van het strand. Het concept van Jade Tower is tot in detail bestudeerd om alle faciliteiten te bieden die nodig zijn in het leven van vandaag, moderne faciliteiten, ruime terrassen en uitstekende gemeenschappelijke ruimtes die je uitnodigen om te genieten van het authentieke mediterrane leven. Het is een buitengewoon wooncomplex, met eigentijdse architectuur en duurzame constructie. BUITENRUIMTES Het is de perfecte plek om een nieuw huis te vestigen, voor permanente bewoning of voor vakantie, om te ontsnappen aan de drukte van alledag. Fuengirola is zeer goed bereikbaar en biedt gemakkelijke toegang tot zowel de stad Malaga, op slechts 20 minuten van het internationale vliegveld, als 30 minuten van de exclusieve stad Marbella. De zee aan je voeten, op slechts 100 meter van het strand, maar in het centrum van de stad, zodat je ook kunt genieten van een stedelijke levensstijl met aandacht voor detail om een unieke levensstijl te creëren. Tal van buitenactiviteiten in de omgeving zijn golf, watersport, zwemmen, paardrijden, tennis, bergwandelen, om er maar een paar te noemen. BINNENRUIMTES Een selectie van modern vormgegeven luxe appartementen met 1, 2 en 3 slaapkamers, harmonieus geïntegreerd met hun omgeving. Het ontwerp van dit project is gebaseerd op open ruimtes die optimaal gebruik maken van natuurlijk licht. Dit concept strekt zich uit tot de buitenruimtes met ruime terrassen die je uitnodigen om te genieten van het mediterrane klimaat en leven. Materialen met de hoogste kwaliteitsnormen zorgvuldig geselecteerd door ons team van ontwerpers. Je zult het leven ontdekken dat je echt verdient in een comfortabele en gastvrije omgeving. GEMEENSCHAPPELIJKE RUIMTES Een unieke luxe ervaring die niet stopt bij uw voordeur, ontdek de vele voorzieningen die exclusief worden aangeboden aan de bewoners, die elke dag zullen genieten van de luxe van het leven in resortstijl. In overeenstemming met het concept van luxueus wonen, geeft Jade Tower je toegang tot een verscheidenheid aan diensten en faciliteiten van wereldklasse. De exclusieve sportclub omvat een complete spa, een fitnessruimte en binnen- en buitenzwembaden. Sauna, stoombad, jacuzzi, whirlpool, ontspanningsruimte en verwarmd zwembad. Geniet van een fitnesservaring, een krachtige combinatie van lichaamsbeweging en entertainment. Ontspan je met een routine van cardio- en toningoefeningen. Zorg voor je gezondheid en welzijn, voel je goed over jezelf. Een modern complex richt zich op zijn faciliteiten om een gemeenschapsgevoel te bevorderen en ons dagelijks leven te vergemakkelijken. Je kunt je bedrijf runnen vanuit de Coworking ruimte, je gasten en familie vermaken in de Gastro Bar of genieten van een film in de bioscoop. Alles wat je nodig hebt om te genieten van je nieuwe thuis.

Objectdetails

WoningtypeAppartement
Slaapkamers2
Badkamers2
Woonoppervlak445 m²
Verdieping0
Bouwjaar1990
EnergiecertificaatG
Referentie66113071-02

Voorzieningen

Gemeenschappelijk zwembad
Jacuzzi
Sauna
Fitnessruimte
Tennisbaan
Lift
Parkeren (2 plaatsen)
Dicht bij het strand
Dicht bij golf

Afstanden en omgeving

🏖
Strand
100 m
🛒
Supermarkt
5 min walk
✈️
Vliegveld
20 min (Malaga AGP)
Golf
10 min drive

Locatie op de kaart

Centro, Fuengirola · 36.5316, -4.6263

Energiecertificaat

Verbruik

> 240

kWh/m²

Geschatte jaarlijkse kosten

> €2,030

/jaar

  • Installing double-glazed windows
  • Adding wall and roof insulation
  • Upgrading to an efficient air-conditioning / heating system

Geschatte aankoopkosten

IVA (10%) + AJD (1.5%)€80,443
Notario~€1,200
Registro de la Propiedad~€850
Abogado (1% + IVA)~€8,464
Comunidad€270/mo
IBI€1,190/yr
Total~€90,957 (13.0%)

Jaarlijkse vaste lasten

Comunidad

€270/mo

€3,240/year

IBI

€1,190/yr

€99/month

Total€4,430/year (€369/month)

Investeringsoverzicht

Prijs/m²

€1,572

Fuengirola gem.

~€4,971

Versch.

-68%

Over Centro, Fuengirola

Fuengirola is een van de populairste bestemmingen aan de Spaanse Costa Blanca.

Veelgestelde vragen

What are the purchase costs for this ground-floor apartment?
As a new build, you pay IVA at 10% (EUR 65,950) and AJD stamp duty at 1.2% (EUR 7,914). Legal fees at 1% plus VAT are EUR 7,980. Notary and registry fees add about EUR 1,300. Total extra costs are approximately EUR 83,144.
How much deposit do I need for a mortgage?
Non-resident buyers should budget a 30-40% deposit. On EUR 659,500, that means EUR 197,850 to EUR 263,800. Current Spanish variable mortgage rates range from 3.5% to 4.5%. Fixed-rate options are also available through most banks.
What ongoing costs should I expect?
IBI property tax in Fuengirola is estimated at EUR 400 to EUR 600 annually. Community fees cover the spa, gym, pools, tennis court and communal areas. Monthly utility costs for electricity and water typically run EUR 80 to EUR 120. The energy certificate is rated G.
Can I arrange a viewing of this apartment?
Maya Kallio at OceanHome handles viewings for Jade Tower properties. Video viewings are available for international buyers. Maya can share updated floor plans, material samples, and construction schedules.
Is Castillo de Sohail a good area for rental income?
Castillo de Sohail attracts tourists visiting the historic castle and beachfront. Ground-floor apartments with garden access are popular with families looking for holiday accommodation. The Jade Tower's resort amenities add value for short-term lets in Fuengirola's active rental market.