Appartement met zeezicht, 3 kamers in El Tejar, Fuengirola
Centro, Fuengirola · Malaga
3 Slaapkamers2 Badkamers100 m²
Beschrijving
Voor EUR 387.950 biedt dit 3-kamer appartement in El Tejar 100 m2 met 2 badkamers. De woning wordt volledig gemeubileerd verkocht. El Tejar is een woonwijk in Fuengirola. Het dichtstbijzijnde vliegveld ligt op 20 minuten afstand (Málaga AGP). De prijs van EUR 387.950 komt neer op EUR 3.880 per vierkante meter. De energieklasse is G. Parkeren is inbegrepen. Een berging hoort bij de woning. De overdrachtsbelasting (ITP) in Málaga bedraagt 10%. Het terras heeft een oppervlakte van 11 m2. Bewoners delen een gemeenschappelijk zwembad. Een privé solarium biedt ontspanning in de buitenlucht.
Objectdetails
| Woningtype | Appartement |
| Slaapkamers | 3 |
| Badkamers | 2 |
| Woonoppervlak | 100 m² |
| Terras | 11 m² |
| Verdieping | 0 |
| Energiecertificaat | G |
| Referentie | OH01908 |
- Vliegveld
- 20 min (Málaga AGP)
✈️
Locatie op de kaart
Centro, Fuengirola · 36.5494, -4.6275
Energiecertificaat
120 – 179kWh/m²F
180 – 239kWh/m²G←
> 240kWh/m²Beoordeling
G
Zeer slecht
Verbruik
> 240
kWh/m²
Geschatte jaarlijkse kosten
> €2,030
/jaar
- Installing double-glazed windows
- Adding wall and roof insulation
Geschatte aankoopkosten
| ITP (10%) | €38,795 |
| Notario | ~€950 |
| Registro de la Propiedad | ~€650 |
| Abogado (1% + IVA) | ~€4,694 |
| Comunidad | €95/mo |
| IBI | €700/yr |
| Total | ~€45,089 (11.6%) |
Jaarlijkse vaste lasten
Comunidad
€95/mo
€1,140/year
IBI
€700/yr
€58/month
Total€1,840/year (€153/month)
Investeringsoverzicht
Prijs/m²
€3,880
Fuengirola gem.
~€4,971
Versch.
-22%
Over Centro, Fuengirola
Fuengirola is een van de populairste bestemmingen aan de Spaanse Costa Blanca.
Veelgestelde vragen
Wat kost het om deze woning te kopen?
Voor dit appartement tegen EUR 387.950 omvatten de kosten: 10% overdrachtsbelasting (ITP) van EUR 38.795, notariskosten ongeveer EUR 900, kadaster ongeveer EUR 650 en juridische kosten van ongeveer EUR 4.694. Plan voor in totaal ongeveer EUR 45.039 extra kosten bovenop de koopsom.
Is hypotheekfinanciering beschikbaar?
Buitenlandse kopers kunnen gewoonlijk tot 60-70% van de koopprijs lenen. Voor dit appartement tegen EUR 387.950 zou een hypotheek van 60% EUR 232.770 bedragen, met een aanbetaling van EUR 155.180. Bij huidige variabele rentetarieven rond 4% zou de maandelijkse aflossing over 25 jaar ongeveer EUR 1.229 bedragen. Spaanse banken vereisen inkomstbewijzen, aangiften en een kredietrapport uit uw thuisland.
Wat zijn de maandelijkse uitgaven?
Jaarlijkse bedrijfskosten voor dit appartement zijn onder meer: IBI-onroerendgoedbelasting wordt geschat op EUR 500-900 per jaar; gemeenschapslasten zijn doorgaans EUR 40-100 per maand voor appartementen in Fuengirola; huisverzekering kost EUR 200-400 jaarlijks; nutsbedrijven (elektriciteit, water, internet) gemiddeld EUR 150-250 per maand. Buitenlandse eigenaren betalen ook jaarlijkse inkomstenbelasting (IRNR) op een geschatte huurwaarde, meestal EUR 300-600 per jaar voor een woning op dit prijsniveau.
Kan ik een bezichtiging boeken?
Neem contact op met Maya Kallio om een persoonlijke bezichtiging van dit appartement in El Tejar in te plannen. Videobezichtigingen zijn ook beschikbaar voor buitenlandse kopers die niet onmiddellijk kunnen bezoeken. Bezichtigingen kunnen gewoonlijk binnen 24-48 uur worden ingepland.
Wat is het verhuurpotentieel?
Fuengirola heeft sterke vraag naar vakantieverhuur, vooral van Noord-Europese bezoekers in de wintermaanden en Spaanse toeristen in de zomer. Een 3-kamer appartement in El Tejar kan het hele jaar door boekingen aantrekken. U heeft een toeristenvergunning van de regionale regering nodig. Let op dat huurinkomsten onderhevig zijn aan Spaanse belasting voor buitenlandse eigenaren.
Hoe werkt het aankoopproces?