Villa met 2 slaapkamers en zeezicht in La Zenia, Orihuela Costa
La Zenia, Orihuela Costa · Alicante
2 Slaapkamers2 Badkamers203 m²
Beschrijving
Voor EUR 205 000 biedt deze 2-slaapkamer villa in La Zenia 203 m² woonoppervlak en 2 badkamers. Het pand dateert uit 1976. La Zenia is een woonwijk binnen Orihuela Costa. De dichtstbijzijnde luchthaven ligt op 35 minuten afstand (Alicante-Elche ALC). De prijs van EUR 205 000 komt neer op EUR 1 010 per vierkante meter. Overdrachtsbelasting (ITP) in Alicante bedraagt 10%.
Objectdetails
| Woningtype | Villa |
| Slaapkamers | 2 |
| Badkamers | 2 |
| Woonoppervlak | 203 m² |
| Verdieping | 0 |
| Bouwjaar | 1976 |
| Energiecertificaat | Exempt |
| Referentie | OH02220 |
- Vliegveld
- 35 min (Alicante-Elche ALC)
✈️
Locatie op de kaart
La Zenia, Orihuela Costa · 37.9302, -0.7239
Energiecertificaat
120 – 179kWh/m²F
180 – 239kWh/m²G
> 240kWh/m²Geschatte aankoopkosten
| ITP (10%) | €20,500 |
| Notario | ~€950 |
| Registro de la Propiedad | ~€650 |
| Abogado (1% + IVA) | ~€2,481 |
| Comunidad | €55/mo |
| IBI | €290/yr |
| Total | ~€24,581 (12.0%) |
Jaarlijkse vaste lasten
Comunidad
€55/mo
€660/year
IBI
€290/yr
€24/month
Total€950/year (€79/month)
Investeringsoverzicht
Prijs/m²
€1,010
Orihuela Costa gem.
~€2,746
Versch.
-63%
Over La Zenia, Orihuela Costa
Orihuela Costa is een van de populairste bestemmingen aan de Spaanse Costa Blanca.
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost het om deze woning te kopen?
Voor deze villa voor EUR 205 000 zijn de aankoopkosten: 10% overdrachtsbelasting (ITP) van EUR 20 500, notariskosten ongeveer EUR 900, hypotheekregistratie ongeveer EUR 650 en juridische kosten ongeveer EUR 2 481. Budget totaal ongeveer EUR 24 531 aan aankoopkosten bovenop de koopprijs.
Is hypotheekfinanciering beschikbaar?
Niet-ingezetenen kunnen meestal tot 60-70% van de koopprijs lenen. Voor deze villa voor EUR 205 000 zou een hypotheek van 60% EUR 123 000 zijn, wat een aanbetaling van EUR 82 000 vereist. Bij huidige variabele rentevoeten rond de 4% zouden maandelijkse betalingen over 25 jaar ongeveer EUR 649 zijn. Spaanse banken verlangen inkomstenbewijzen, aangiftes en een kredietrapport uit uw thuisland.
Wat zijn de maandelijkse uitgaven?
Jaarlijkse onderhoudskosten voor deze villa omvatten: IBI-eigendomsbelasting geschat op EUR 350-600 per jaar; huisverzekering kost EUR 200-400 jaarlijks; nutsrekeningen (elektriciteit, water, internet) gemiddeld EUR 150-250 per maand. Niet-ingezetenen betalen ook jaarlijkse inkomstenbelasting (IRNR) op een forfaitair huurwaarde, meestal EUR 300-600 per jaar voor een pand in deze prijsklasse.
Kan ik een bezichtiging inplannen?
Neem contact op met Maya Kallio om een bezichtiging van deze villa in La Zenia in te plannen. Videobezichtigingen zijn ook beschikbaar voor buitenlandse kopers die niet direct kunnen bezoeken. Bezichtigingen kunnen meestal binnen 24-48 uur worden ingepland.
Wat is het verhuurpotentieel?
Orihuela Costa heeft sterke vraag naar vakantieverhuur, vooral van Noord-Europese bezoekers tijdens de wintermaanden en Spaanse toeristen in de zomer. Een 2-slaapkamer villa in La Zenia kan het hele jaar door boekingen aantrekken. U hebt een toeristenvergunning van de regionale regering nodig. Houd er rekening mee dat verhuurinkomsten onderworpen zijn aan Spaanse belasting voor niet-ingezetenen.