Villa met 3 slaapkamers op begane grond in Las Colinas Golf, Orihuela
Las Colinas Golf, Orihuela · Alicante
3 Slaapkamers3 Badkamers203 m²1000 m² perceelgrootte
Beschrijving
Een villa met 3 slaapkamers in Las Colinas Golf, Orihuela, gelegen op 1000 m2 grond, aangeboden voor EUR 545 000. Las Colinas Golf is een woonwijk in Orihuela. De dichtstbijzijnde luchthaven ligt op 35 minuten afstand (Alicante-Elche ALC). De prijs van EUR 545 000 komt neer op EUR 2 685 per vierkante meter. Parkeren is inbegrepen. De overdrachtsbelasting (ITP) in Alicante bedraagt 10%. Het perceel beslaat 1000 m2. Het pand beschikt over een privé zwembad. De tuin biedt extra buitenruimte.
Objectdetails
| Woningtype | Villa |
| Slaapkamers | 3 |
| Badkamers | 3 |
| Woonoppervlak | 203 m² |
| Perceelgrootte | 1000 m² |
| Verdieping | 0 |
| Energiecertificaat | Exempt |
| Referentie | OH02069 |
- Vliegveld
- 35 min (Alicante-Elche ALC)
✈️
Locatie op de kaart
Las Colinas Golf, Orihuela · 37.9304, -0.8096
Energiecertificaat
120 – 179kWh/m²F
180 – 239kWh/m²G
> 240kWh/m²Geschatte aankoopkosten
| ITP (10%) | €54,500 |
| Notario | ~€1,200 |
| Registro de la Propiedad | ~€850 |
| Abogado (1% + IVA) | ~€6,595 |
| Comunidad | €55/mo |
| IBI | €760/yr |
| Total | ~€63,145 (11.6%) |
Jaarlijkse vaste lasten
Comunidad
€55/mo
€660/year
IBI
€760/yr
€63/month
Total€1,420/year (€118/month)
Investeringsoverzicht
Prijs/m²
€2,685
Orihuela gem.
~€3,037
Versch.
-12%
Over Las Colinas Golf, Orihuela
Orihuela is een van de populairste bestemmingen aan de Spaanse Costa Blanca.
Veelgestelde vragen
Welke kosten moet ik begrotingeren?
Voor deze villa van EUR 545 000 omvatten aankoopkosten 10% overdrachtsbelasting (ITP) van EUR 54 500, notariskosten ongeveer EUR 1 200, kadaster circa EUR 800 en juridische kosten ongeveer EUR 6 595. Budget voor totaal ongeveer EUR 63 095 aan aankoopkosten bovenop de aankoopprijs.
Welke hypotheekopties zijn er beschikbaar?
Niet-ingezetenen kunnen meestal tot 60-70% van de aankoopprijs lenen. Voor deze villa van EUR 545 000 zou een 60% hypotheek EUR 327 000 zijn, waarvoor een aanbetaling van EUR 218 000 nodig is. Bij huidige variabele rentetarieven rond 4% zouden maandelijkse betalingen over 25 jaar ongeveer EUR 1 726 zijn. Spaanse banken vereisen inkomstbewijzen, belastingaangiftes en een kredietrapport uit uw thuisland.
Welke lopende kosten kan ik verwachten?
Jaarlijkse onderhoudskosten voor deze villa omvatten: onroerendgoedbelasting (IBI) geschat op EUR 500-900 per jaar; huisverzekering bedraagt EUR 200-400 jaarlijks; nutsrekeningen (elektriciteit, water, internet) gemiddeld EUR 150-250 per maand. Niet-ingezetenen betalen ook jaarlijkse inkomstenbelasting (IRNR) op een geschatte huurwaarde, meestal EUR 300-600 per jaar voor een pand op dit prijsniveau.
Hoe kan ik dit pand bekijken?
Neem contact op met Marco Elsinger om een persoonlijk bezichtiging van deze villa in Las Colinas Golf in te plannen. Videobezichtigingen zijn ook beschikbaar voor buitenlandse kopers die niet onmiddellijk kunnen bezoeken. Bezichtigingen kunnen meestal binnen 24-48 uur worden ingepland.
Kan ik dit pand verhuren?
Orihuela is in eerste plaats een woonwijk. Lange termijn verhuur is gebruikelijker dan vakantieverhuur. Een villa met 3 slaapkamers kan aantrekkelijk zijn voor lange termijn huurders, vooral gepensioneerden of werknemers. Huurinkomsten zijn onderhevig aan Spaanse belasting voor niet-ingezetenen. Raadpleeg een lokale makelaar voor actuele vraag.