1 / 18

Appartement 3 slaapkamer - Centro, Fuengirola

Centro, Fuengirola · Malaga

3 Slaapkamers2 Badkamers125 m²

Beschrijving

Zeer lichte flat in aanbouw gelegen in Fuengirola, in het centrum van Fuengirola. Ze hebben 2 en 3 tweepersoonsslaapkamers. Het complex ligt op slechts 200 meter van het strand. Het heeft een lift en een hoogwaardige afwerking. De levering is gepland voor eind 2025. BUITENRUIMTES Het appartement heeft een overdekt terras van 6 m² bij de hoofdslaapkamer. De buitenkant is gemaakt van PVC met dubbele beglazing, wat zorgt voor isolatie en duurzaamheid. Het gebouw is zeer goed gelegen, dicht bij supermarkten, bus- en treinhaltes, en op slechts 200 meter van de zee. BINNENRUIMTES De flat heeft porseleinen tegelvloeren, airconditioning geïnstalleerd en een ontwerp dat goed gebruik maakt van natuurlijk licht. De woonkamer is ruim en licht. De verdeling bestaat uit twee en drie tweepersoonsslaapkamers en twee badkamers, wat comfort en ruimte biedt voor een gezin of bewoners die op zoek zijn naar ruimte. GEMEENSCHAPPELIJKE RUIMTES Het heeft een lift voor gemakkelijke toegang tot alle verdiepingen. Het is gelegen in een centraal gebied, met gemakkelijke toegang tot openbaar vervoer zoals bussen en treinen, en dicht bij essentiële diensten en winkels.

Objectdetails

WoningtypeAppartement
Slaapkamers3
Badkamers2
Woonoppervlak125 m²
Verdieping1
EnergiecertificaatG
Referentie19503854-02

Strand
200 m
🛒
Supermarkt
2 min walk
✈️
Vliegveld
20 min (Malaga AGP)
Golf
10 min drive

Locatie op de kaart

Centro, Fuengirola · 36.5397, -4.6221

Energiecertificaat

Verbruik

> 240

kWh/m²

Geschatte jaarlijkse kosten

> €2,030

/jaar

  • Installing double-glazed windows
  • Adding wall and roof insulation
  • Upgrading to an efficient air-conditioning / heating system

Geschatte aankoopkosten

IVA (10%) + AJD (1.5%)€60,950
Notario~€1,200
Registro de la Propiedad~€850
Abogado (1% + IVA)~€6,413
Comunidad€120/mo
IBI€950/yr
Total~€69,413 (13.1%)

Jaarlijkse vaste lasten

Comunidad

€120/mo

€1,440/year

IBI

€950/yr

€79/month

Total€2,390/year (€199/month)

Investeringsoverzicht

Prijs/m²

€4,240

Fuengirola gem.

~€4,971

Versch.

-15%

Over Centro, Fuengirola

Fuengirola is een van de populairste bestemmingen aan de Spaanse Costa Blanca.

Veelgestelde vragen

What are the purchase costs for this new build in Centro?
IVA at 10% totals EUR 53,000 and AJD stamp duty at 1.2% is EUR 6,360. Legal fees at 1% plus VAT come to EUR 6,413. Notary and registry costs add approximately EUR 1,100. Budget around EUR 66,873 in total additional costs.
Can I get a mortgage as a non-resident?
Yes. Non-resident buyers typically finance 60-70% of the price. For EUR 530,000, you would need EUR 159,000 to EUR 212,000 as a deposit. Current variable rates sit between 3.5% and 4.5%. The bank requires a formal valuation and proof of income.
What are the estimated running costs?
IBI property tax for this value in Fuengirola is estimated at EUR 350 to EUR 500 per year. Community fees for a small building without a pool are typically EUR 30 to EUR 60 per month. Monthly electricity and water average EUR 70 to EUR 100. Energy rating is G.
How do I arrange a viewing?
Marco Elsinger at OceanHome handles this property. As the building is still under construction, Marco can arrange site visits, share architect plans and provide progress updates. Video updates are available for buyers who cannot visit in person.
What is the rental potential in Fuengirola Centro?
Centro is Fuengirola's most walkable neighbourhood, with high demand for holiday rentals. The 200-metre walk to the beach is a strong selling point for guests. Three-bedroom apartments suit families, the largest booking segment in Fuengirola during summer.