3-Slaapkamer Villa in Doña Pepa, Rojales
Doña Pepa, Rojales · Alicante
3 Slaapkamers2 Badkamers174 m²500 m² perceelgrootte
Beschrijving
Een 3-slaapkamer villa in Doña Pepa, Rojales, gelegen op 500 m2 grond, te koop voor EUR 765.000. Oplevering wordt verwacht in 2025. Doña Pepa is een woonwijk in Rojales. Het dichtstbijzijnde vliegveld ligt op 35 minuten afstand (Alicante-Elche ALC). De prijs van EUR 765.000 bedraagt EUR 4.397 per vierkante meter. De energieklasse is G. Parkeren is inbegrepen. Overdrachtsbelasting (ITP) in Alicante bedraagt 10%. Het perceel is 500 m2. Bewoners delen een gemeenschappelijk zwembad. De tuin biedt aanvullende buitenruimte. Een privé solarium biedt mogelijkheden voor ontspanning in de openlucht.
Objectdetails
| Woningtype | Villa |
| Slaapkamers | 3 |
| Badkamers | 2 |
| Woonoppervlak | 174 m² |
| Perceelgrootte | 500 m² |
| Verdieping | 0 |
| Bouwjaar | 2025 |
| Energiecertificaat | G |
| Referentie | OH02036 |
Voorzieningen
Gemeenschappelijk zwembad
Solarium
Tuin
Parkeren
Parkeren (2 plaatsen)
Nieuwbouw
Privétuin
Afstanden en omgeving
- Vliegveld
- 35 min (Alicante-Elche ALC)
✈️
Locatie op de kaart
Doña Pepa, Rojales · 38.0876, -0.7198
Energiecertificaat
120 – 179kWh/m²F
180 – 239kWh/m²G←
> 240kWh/m²Beoordeling
G
Zeer slecht
Verbruik
> 240
kWh/m²
Geschatte jaarlijkse kosten
> €2,030
/jaar
- Installing double-glazed windows
- Adding wall and roof insulation
Geschatte aankoopkosten
| ITP (10%) | €76,500 |
| Notario | ~€1,200 |
| Registro de la Propiedad | ~€850 |
| Abogado (1% + IVA) | ~€9,257 |
| Comunidad | €50/mo |
| IBI | €1,000/yr |
| Total | ~€87,807 (11.5%) |
Jaarlijkse vaste lasten
Comunidad
€50/mo
€600/year
IBI
€1,000/yr
€83/month
Total€1,600/year (€133/month)
Investeringsoverzicht
Prijs/m²
€4,397
Rojales gem.
~€3,952
Versch.
+11%
Over Doña Pepa, Rojales
Rojales is een van de populairste bestemmingen aan de Spaanse Costa Blanca.
Veelgestelde vragen
Welke kosten moet ik budgetteren?
Voor deze villa van EUR 765.000 omvatten de aankoopkosten 10% overdrachtsbelasting (ITP) van EUR 76.500, notariskosten rond EUR 1.200, kadaster circa EUR 800 en juridische honoraria ongeveer EUR 9.257. Budget totaal ongeveer EUR 87.757 aan aankoopkosten bovenop de aankoopprijs.
Welke hypotheekopties zijn beschikbaar?
Buitenlandse kopers kunnen meestal tot 60-70% van de aankoopprijs lenen. Voor deze villa van EUR 765.000 zou een hypotheek van 60% EUR 459.000 zijn, waarvoor een aanbetaling van EUR 306.000 nodig is. Bij huidige variabele rentes rond 4% zouden maandelijkse aflossingen over 25 jaar ongeveer EUR 2.423 bedragen. Spaanse banken vereisen inkomstbewijzen, belastingaangiften en een kredietrapport uit uw thuisland.
Welke doorlopende kosten kan ik verwachten?
Jaarlijkse onderhoudskosten voor deze villa omvatten: vastgoedbelasting (IBI) geschat op EUR 500-900 per jaar; huisverzekeringskosten EUR 200-400 jaarlijks; energierekeningen (elektriciteit, water, internet) gemiddeld EUR 150-250 per maand. Buitenlandse eigenaren betalen ook jaarlijkse inkomstenbelasting (IRNR) op een veronderstelde huurwaarde, meestal EUR 300-600 per jaar voor een woning in deze prijsklasse.
Hoe kan ik dit pand bekijken?
Neem contact op met Maya Kallio om een persoonlijk bezichtiging van deze villa in Doña Pepa in te plannen. Videobezichtigingen zijn ook beschikbaar voor buitenlandse kopers die niet direct kunnen langskomen. Bezichtigingen kunnen meestal binnen 24-48 uur worden geregeld.
Kan ik dit pand verhuren?
Rojales is in hoofdzaak een woonwijk. Langetermijnverhuring is meer gebruikelijk dan vakantieverhuring. Een 3-slaapkamer villa kan aantrekkelijk zijn voor langetermijnhuurders, vooral voor gepensioneerden of werknemers. Huuropbrengsten zijn onderworpen aan Spaanse belasting voor buitenlandse eigenaren. Raadpleeg een lokaal makelaar voor actuele vraagcijfers.