Villa met 3 slaapkamers in Ciudad Quesada
La Marquesa Golf, Ciudad Quesada · Alicante
3 Slaapkamers2 Badkamers174 m²500 m² perceelgrootte
Beschrijving
Een villa met 3 slaapkamers in Ciudad Quesada, gelegen op 500 m2 grond, aangeboden voor EUR 765.230. Het interieur beschikt over ingebouwde kasten. Het pand is gelegen in Ciudad Quesada. Het dichtstbijzijnde vliegveld ligt op 35 minuten afstand (Alicante-Elche ALC). De prijs van EUR 765.230 bedraagt EUR 4.398 per vierkante meter. De energieëtiketting is G. De overdrachtsbelasting (ITP) in Alicante bedraagt 10%. Het perceel beslaat 500 m2. De tuin biedt aanvullende buitenruimte. Een privé solarium biedt mogelijkheden voor ontspanning buiten.
Objectdetails
| Woningtype | Villa |
| Slaapkamers | 3 |
| Badkamers | 2 |
| Woonoppervlak | 174 m² |
| Perceelgrootte | 500 m² |
| Verdieping | 0 |
| Energiecertificaat | G |
| Referentie | OH01337 |
- Vliegveld
- 35 min (Alicante-Elche ALC)
✈️
Locatie op de kaart
La Marquesa Golf, Ciudad Quesada · 38.0730, -0.7149
Energiecertificaat
120 – 179kWh/m²F
180 – 239kWh/m²G←
> 240kWh/m²Beoordeling
G
Zeer slecht
Verbruik
> 240
kWh/m²
Geschatte jaarlijkse kosten
> €2,030
/jaar
- Installing double-glazed windows
- Adding wall and roof insulation
Geschatte aankoopkosten
| ITP (10%) | €76,523 |
| Notario | ~€1,200 |
| Registro de la Propiedad | ~€850 |
| Abogado (1% + IVA) | ~€9,259 |
| Comunidad | €50/mo |
| IBI | €1,070/yr |
| Total | ~€87,832 (11.5%) |
Jaarlijkse vaste lasten
Comunidad
€50/mo
€600/year
IBI
€1,070/yr
€89/month
Total€1,670/year (€139/month)
Investeringsoverzicht
Prijs/m²
€4,398
Ciudad Quesada gem.
~€3,812
Versch.
+15%
Over La Marquesa Golf, Ciudad Quesada
Ciudad Quesada is een van de populairste bestemmingen aan de Spaanse Costa Blanca.
Veelgestelde vragen
Welke kosten moet ik inplannen?
Voor deze villa van EUR 765.230 betreffen de aankoopkosten 10% overdrachtsbelasting (ITP) van EUR 76.523, notariskosten ongeveer EUR 1.200, kadaster ongeveer EUR 800 en juridische kosten ongeveer EUR 9.259. Plan in totaal ongeveer EUR 87.782 aan aankoopkosten bovenop de aankoopprijs in.
Welke hypotheekopties zijn er?
Buitenlandse kopers kunnen doorgaans tot 60-70% van de aankoopprijs lenen. Voor deze villa van EUR 765.230 zou een hypotheek van 60% EUR 459.138 bedragen, waarvoor een aanbetaling van EUR 306.092 vereist is. Bij huidige variabele rentes van ongeveer 4% zouden de maandelijkse aflossingen over 25 jaar ongeveer EUR 2.423 bedragen. Spaanse banken vereisen inkomstbewijzen, belastingaangiften en een kredietrapport uit uw thuisland.
Welke doorlopende kosten kan ik verwachten?
Jaarlijkse onderhoudskosten voor deze villa zijn onder meer: onroerendgoedbelasting (IBI) wordt geschat op EUR 500-900 per jaar; huishoudensverzekering kost EUR 200-400 jaarlijks; nutsrekeningen (elektriciteit, water, internet) gemiddeld EUR 150-250 per maand. Buitenlandse eigenaren betalen ook jaarlijkse inkomstenbelasting (IRNR) op basis van een geacht rendement, doorgaans EUR 300-600 per jaar voor een pand in deze prijsklasse.
Hoe kan ik dit pand bekijken?
Neem contact op met Nea Randelin om een persoonlijke bezichtiging van deze villa in Ciudad Quesada in te plannen. Videobezichtigingen zijn ook beschikbaar voor buitenlandse kopers die niet onmiddellijk kunnen bezoeken. Bezichtigingen kunnen doorgaans binnen 24-48 uur worden ingepland.
Kan ik dit pand verhuren?
Ciudad Quesada is primair een woongebied. Langetermijnverhuur is vaker voorkomend dan vakantieverhuur. Een villa met 3 slaapkamers kan aantrekkelijk zijn voor langetermijnhuurders, vooral gepensioneerden of werknemers. Huurinkomsten zijn belast onder Spaanse wetgeving voor buitenlanders. Raadpleeg een lokale makelaar voor actuele vraaggegevens.
Welke stappen zijn betrokken bij de aankoop?
Om in Spanje te kopen, hebt u eerst een NIE (belastingidentificatienummer voor buitenlanders) nodig. De aankoop begint met een reserveringsstorting, gevolgd door een privécontract (contrato de arras) met 10% aanbetaling. Een Spaanse advocaat dient de eigendomsrechten te controleren, schulden na te gaan en vergunningen te verifiëren. De verkoop wordt voltooid op het notariskantoor waar de akte wordt ondertekend en ingeschreven. Plan 6-10 weken in voor het gehele proces.